De laatste week voor de vakantie trokken we er met de leerlingen van het Aanlooptraject/Aanloopfase op uit. We schreven kaartjes en maakten kunstwerken voor de bewoners van woonzorgcentrum Lozanahof.

Vele van onze leerlingen hadden nog nooit een WZC bezocht dus we vertrokken met een bang, nieuwsgierig hart. Dat bange bleek al meteen overbodig, want het klikte meteen tussen onze jongeren en de senioren. Na een korte rondleiding deelden we de kaartjes uit en al snel ontstonden er spontane gesprekken. 

Nadien hielpen onze leerlingen om de bewoners naar het cafetaria te brengen voor een heus kerstconcert. En de sfeer zat er zeker in! Wij, de leerkrachten zagen er blij op toe. Er werd zelfs een dansje geplaceerd.

We zijn dan ook heel trots op onze warmste leerlingen. 

Wil je meer weten over de duale opleidingen en de aanloopfase in onze school, bekijk volgende pagina’s.