Dat er op onze school heel wat bijzondere mensen rondlopen, hoeft niet te verbazen. Maar de knappe koppen, heftige avonturiers en pientere denkers, zitten daarom niet altijd tussen de leerkrachten.

Wereldkampioen denksport Werner Dupont

Twee jaar geleden ging Werner Dupont bij ons aan de slag in de snel groeiende informatica-afdeling.

Wereldkampioen

Op zijn cv stonden een paar merkwaardige feiten. Zo haalde Werner de nationale pers als uitvinder van het interactief urinoir ‘PleeStation’. Ook won hij het wereldkampioenschap Mind Sports Olympiad, waar de kandidaten het tegen elkaar opnemen in dammen, schaken, vier op een rij en veel andere denksporten.

Gevraagd door Google

Wereldkampioen Werner kreeg vervolgens het aanbod voor Google te gaan werken. De afdeling die hem aanzocht, schreef het computerprogramma dat het bordspel Go van een mens deed winnen, het laatste spel waar de mens nog de baas was.

Werner vond het vooruitzicht naar Londen te verhuizen echter niet aantrekkelijk en kwam zo uiteindelijk op onze school terecht waar hij, naar eigen zeggen, heel gelukkig is.

En wij met hem.

Volgende keer vertellen wij u over een collega die heel de wereld afreisde op zoek naar de mooiste oceaanriffen.

Categories: Nieuws