De leerlingen van 1B, BVL en 1A hebben meegewerkt aan de geldinzameling voor het knappe Antwerpse project Betonne jeugd. Het is een kleine bijdrage voor de strijd tegen armoede. Veel van onze leerlingen hebben het thuis niet gemakkelijk. Dit project steunen we door knappe kunstwerkjes te maken in de PO-les en die te verkopen als wenskaarten. Ook tijdens de opendeurdag worden deze creatieve pareltjes aan de man gebracht. Dankzij de PO-leerkrachten Rita Cazaerck en Mieke van Hoye staan onze leerlingen op die manier stil bij de armoede die nog steeds aanwezig is in onze maatschappij. Onze directie is bovendien zo gul geweest om het getal af te ronden naar boven en we kunnen fier zijn op een mooie inzameling van duizend euro. Bedankt iedereen om Betonne jeugd te steunen!

Wat is Betonne Jeugd?

Betonne Jeugd richt zich tot Antwerpse, kansarme jongeren die geen aansluiting vinden bij het bestaande jeugdwerkaanbod. Voor  deze jonge Antwerpenaren creëren ze nieuwe kansen en een vertrouwde sfeer. Er is juridische en psychologische bijstand voorzien, maar wat centraal staat is dat jongeren elkaar helpen en steunen. Ze kunnen praten met elkaar over hun problemen en oplossingen geven. Dat is de voornaamste bedoeling erachter: “Jongeren helpen jongeren!” Betonne Jeugd bestaat al sinds 2003, eerst zonder eigen locatie, later met een oude lijnbus als clublokaal en sinds september 2012 met als vaste werkplek, de gebouwen onder de hangar van coStA in de Antwerpse wijk Sint-Andries. Iedere woensdag, vrijdag en zaterdag staat hun deur open voor tieners en jongeren. Iedereen is welkom!  
Categories: Nieuws

0 Comments

Geef een antwoord