Dinsdag 29 mei ontving onze school bijzonder bezoek. Vier bewoners van rusthuis Heydehof kwamen langs in de praktijklokalen van onze school . Een van deze bewoners had deze specifieke vraag aan ons gesteld omdat hij hier zelf school had gelopen. Omdat we een maal per maand met twee jongens de strafstudie uitvoeren in de vorm van vrijwillige hulp in het Heydehof, was dit bezoek een mooi voorbeeld van de wisselwerking tussen verschillende instellingen en over de leeftijdsgrenzen heen. De bezoekers keken hun ogen uit, de oud-leerling Leo was danig onder de indruk van de veranderingen in de school. We brachten eerst een bezoek aan de afdeling mechanica, dan aan de bouwafdeling waarna we hogere sferen gingen opsnuiven in de praktijk van de houtafdeling. De kers op de taart was een kijkje nemen in de nieuwe H-blok. De rest van de foto’s vind je hier.  
Categories: Nieuws

0 Comments

Geef een antwoord