Met de eerste graad steunen we het Shangrila Home, een project voor weeskinderen in Kathmandu, Nepal. De aanzet werd gegeven door Jelle Veyt, die onlangs kwam spreken over hoe hij als dakloze is geëvolueerd tot klimmer die de zeven hoogste bergtoppen van de wereld beklimt op eigen kracht. Jelle fietst of roeit namelijk naar die bestemmingen. Zijn oceaanroeitocht kost hem bijvoorbeeld drie maanden. Tijdens een van die tochten werd hij diep geroerd door een project in Nepal waar zeventig weesjes worden opgevangen. Het weeshuis is zwaar beschadigd door recente aardbevingen en daarom willen wij het steunen. Onze leerlingen waren diep onder de indruk van het verhaal van Jelle. Hij kreeg telkens een staande ovatie van de zaal. Onze PO-leraars, Rita, Cynthia en Mieke hebben prachtige wenskaarten gemaakt. Ik schrijf opzettelijk niet ‘kerstkaarten’, omdat deze kaarten voor iedere gelegenheid te gebruiken zijn. Het zijn niet zomaar tekeningen van onze leerlingen, maar kaartjes waar onze LO-leerkrachten een mooie afwerking aan hebben gegeven. Tijdens de rapportuitreiking zijn deze kaartjes te koop aan 1 euro per stuk. Wie zijn/haar steentje wil bijdragen of wie mooie kaartjes wil hebben, je vindt de stands in refter C en in de grote vergaderzaal.
Categories: Nieuws

0 Comments

Geef een reactie

Avatar placeholder