Robocup Junior is een jaarlijkse robotwedstrijd voor jongeren van 8 tot 18 jaar waar onze school al vaker aan deelnam. Dit jaar vormden Adam El Hessaini, Liam Polgar, Simon Van den Bossche en Wannes Verdijck een team onder begeleiding van leerkracht Maarten Mortelmans. Ze vertegenwoordigden afgelopen zaterdag onze school tijdens de Robocup Junior voor de tweede ronde. Ze waren reeds glansrijk en foutloos door de eerste ronde geraakt en kregen zelfs complimenten van de jury over de opbouw van hun robot. Ook in de tweede ronde haalden ze het maximum van de punten. Hun tijd was jammer genoeg net niet snel genoeg om naar de finale door te stoten. Omdat ze duidelijk tot de betere teams behoorden, waren ze dan ook heel tevreden. Je zou voor minder. Proficiat mannen!
Categories: Nieuws

0 Comments

Geef een reactie

Avatar placeholder