Een leerling van het eerste jaar is op  9 december slachtoffer geworden van een ernstig verkeersongeval waarbij hij zowel zijn linker- als rechterbeen brak. Zijn revalidatie zal heel wat tijd in beslag nemen. Daarom zal hij voor bepaalde lessen gebruikmaken van Bednet. De regeling daarvoor is sinds 2017 aangepast. Wie vier weken afwezig is wegens ziekte kan hiervoor voortaan in aanmerking komen. Daarvoor kon dat pas bij zes weken afwezigheid. Dit is de eerste keer dat we het systeem op onze school toepassen. Bednet is een vorm van synchroon onderwijs waarbij de herstellende leerling door middel van een webcam en een internetverbinding bepaalde lessen toch kan volgen. De eerste Bednet-connectie in onze school is een feit. Bednet heeft pc met camera, beeldscherm, printer en scanner geconfigureerd. De lerares draagt een microfoontje en de leerling, kan door middel van een microfoon en luidsprekers deelnemen aan de gesprekken. Op die manier worden de lessen in het ziekenhuis afgewisseld met lessen vanop afstand tussen de vrienden van de klas.
Categories: Nieuws

0 Comments

Geef een reactie

Avatar placeholder