We berichtten  u al eerder over onze ‘Dag van de Ouder’. Dat onze school nauw samen werkt met ouders is geen geheim.  Ouders komen vaak samen op onze school om het beleid mee te bespreken, in die zin kan je zeggen dat ze het beleid mee vormen. Zo zijn ze betrokken bij een actie die ervoor moet zorgen dat de leerlingen op de fiets een fluo vestje aantrekken, daarvoor verloten ze regelmatig kaartjes voor de bioscoop. En op de opendeurdag in de lente zijn ze ook altijd van de partij. Ouders zijn op tal van manieren betrokken bij het reilen en zeilen van onze school. Wij vinden het essentieel dat je met ouders in dialoog gaat, je kan de verantwoordelijkheid van de opvoeding van jongeren als school niet alleen dragen. Net daarom zien we ouders heel graag komen. Op  ‘Dag van de Ouder’ kunnen wij iets terugdoen voor die moeders en vaders het is een moment waarop we jullie kunnen verwennen. Omdat we dit niet op een schoolse manier willen doen, organiseren we jaarlijks tal van boeiende workshops. Dit jaar stond onder andere bier brouwen, glas graven met lasers, fietsen herstellen, websites maken en een snelcursus autobanden vervangen, op het programma. De Stad Antwerpen was er bij en keek er niet alleen naar maar maakte er een ook leuk filmpje over. Het interview is met onze adjunct-directeur Dirk Schoofs. Het filmpje bekijkt u hier.
Categories: Nieuws

0 Comments

Geef een antwoord