Steeds meer interesse voor ‘duaal leren’ @Don Bosco Hoboken

31/05/2018 - 13:54

 

Steeds meer bieden technische en beroepsopleidingen via duaal leren aan. Hierbij blijven leerlingen naar school gaan, maar leren ze tegelijk in een bedrijf.  Don Bosco Hoboken is vanaf het prille begin bij dit project betrokken en we hebben ons eerste jaar achter de rug. De leerlingen zaten op onze schoolbanken en ook op die van Umicore en ThyssenKrupp, twee tevreden partners. De bezieler van het project in onze school is Kaat De Keyser, zij merkt een steeds groeiende interesse in deze vernieuwende en bijzonder efficiënte manier van studeren. Na een jaar ervaring met dit soort studeren verzekert ze ons dat “duaal leren dé leervorm van de toekomst is.”

Uw nieuwsgierigheid is gewekt? U wil er alles over weten? In het filmpje hieronder worden enkele hardnekkige mythes over duaal leren ontkracht.

Duaal leren, wat is dat eigenlijk? 🤔🤔🤔 Enkele leerlingen leggen het zelf uit en hun oordeel is 'gewoon doen!'

Geplaatst door Agoria Tech You op dinsdag 8 mei 2018

Wij berichten eerder over Duaal leren @ Don Bosco Hoboken: hier en hier.