Contact

Wie wilt u bereiken?
Per mail: gebruik het contactformulier.
Telefonisch: bel +32 (0)3 828 00 95 en vraag naar de gewenste afdeling/persoon. Deze zijn in onderstaande lijst terug te vinden.

Don Bosco Hoboken
Salesianenlaan 1
2660 Hoboken

+32 (0)3 828 00 95
+32 (0)3 828 66 03

Afdelingen

Algemeen

directeur: Laurent Heyman
laurent.heyman@donboscohoboken.be

technisch adviseur coördinator (infrastructuur): Gunter Janssen
gunter.janssen@donboscohoboken.be

technisch adviseur coördinator (pedagogisch) Tom Francken
Tom Francken@donboscohoboken.be

1ste graad

adjunct-directeur: Dirk Schoofs
dirk.schoofs@donboscohoboken.be

studieleider: Maarten Geeraerts
maarten.geeraerts@donboscohoboken.be

2de graad

adjunct-directeur: Pieter Schippers
pieter.schippers@donboscohoboken.be

studieleider: Patrick Van Dyck
patrick.vandyck@donboscohoboken.be

3de graad

adjunct-directeur: Dirk Boschmans
dirk.boschmans@donboscohoboken.be

studieleider: Dries Geeraerts
dries.geeraerts@donboscohoboken.be

Centrum Leren & werken Wilrijk

Coördinator: Johan Jacquemin
johan.jacquemin@donboscowilrijk.be

algemeen
info@donboscowilrijk.be

Administratie Don Bosco Hoboken

administratie leerlingen: Kristine Blancquaert
kristine.blancquaert@donboscohoboken.be

administratie leraren: Chris Cauwenbergh chris.cauwenbergh@donboscohoboken.be

boekhouding: Jos Mondelaers
jos.mondelaers@donboscohoboken.be

verzekering en EHBO: Leen Janssens
leen.janssens@donboscohoboken.be

schoolpubliciteit en rondleidingen: Dirk Schoofs
dirk.schoofs@donboscohoboken.be

webmaster: Jan Willem Geerinck
webmaster@donboscohoboken.be

Werkplaatsen en labo’s

Hout: Luc Van Nuffelen
luc.vannuffelen@donboscohoboken.be

Mechanica: Bart Wouters
bart.wouters@donboscohoboken.be

Lassen en constructie: Pierre Gerrits
pierre.gerits@donboscohoboken.be

Bouw: Geert Goetschalckx
geert.goetschalckx@donboscohoboken.be

Garage: Pierre Gerrits
pierre.gerits@donboscohoboken.be

CV en Sanitaire installaties: Luc De Leeuw
luc.deleeuw@donboscohoboken.be

Elektriciteit: Steven Arcay
steven.arcay@donboscohoboken.be

Lichte verbrandingsmotoren: Pierre Gerrits
pierre.gerits@donboscohoboken.be

Techniekklassen 1ste graad: Geert Goetschalckx
geert.goetschalckx@donboscohoboken.be

Automatisering: Kaat De Keyser
kaat.dekeyser@donboscohoboken.be

Chemie: Annick Wouters
annick.wouters@donboscohoboken.be

Labo Elektriciteit: Lode Wielandt
lode.wielandt@donboscohoboken.be

ICT: Steven Mertens
steven.mertens@donboscohoboken.be

Bereikbaarheid

Met de auto is onze campus het best bereikbaar via de  Boomsesteenweg (N177).

  • Vanuit richting Brussel: na Vulco links de R11 Jules Moretuslei richting Hoboken nemen.
  • Vanuit richting Antwerpen: na de Delhaize rechts R11 Jules Moretuslei richting Hoboken nemen.
  • Even voorbij crematorium Schoonselhof, rechts afslaan (Einsteinlaan) tot campus Hoboken.
  • Via de  SintBernardsesteenweg en de Silvertoplaan rijden is ook een optie.
  • Vanaf de Kennedytunnel : neem de eerste uitrit na de tunnel, neem dan de eerste afslag richting BoomBrussel , neem niet de eerstvolgende afslag (richting Hoboken via Silvertoplaan), neem rechtdoor ( volg richtingsaanwijzing: Wilrijk ), volg de Boomsesteenweg tot het kruispunt met de Jules Moretuslei.

Met het openbaar vervoer :

  • Je reist best  met de trein naar Antwerpen Centraal. Vandaar ga je naar de Rooseveltplaats, waar je overstapt op:
    tram 24: richting Hoboken (afstappen aan halte Don Bosco);
    bus 290/292: richting Hoboken (afstappen aan halte Schoonselhof – dit is de eindhalte).
  • Of je maakt gebruik van:
    tram 2 : richting Hoboken, waarna je aan de halte Zwaantjes overstapt op tram 24.
    – bus 33:
    afstappen aan halte Don Bosco.

Raadpleeg de routeplanner van De Lijn voor concrete reistijden.