Net voor de herfstvakantie zijn onze leerlingen van de ICT-afdeling op bezoek geweest bij senioren om hen bij hun computer en communicatiebesognes bij te staan. We doen dit jaarlijks. Onze leerlingen worden dan gebrieft en voorbereid door het opleidingscentrum voor senioren van Digipolis, het digitale hart van de Stad Antwerpen. Digipolis legt aan onze jongens uit hoe ze iets moeten overbrengen aan senioren. Op de dag zelf wordt er altijd gewerkt rond een thema. Dit jaar was dat Facebook en de ‘Algemene verordening gegevensbescherming’, het privacybeleid online zeg maar. Digipolis gaf hier ook een korte sessie rond. Daarna werden onze jongens verdeeld over de tafels (twee per tafel) en mochten de senioren bij hen aanschuiven en vragen stellen. Het was een zeer geslaagde namiddag en we zijn niet weinig trots op hen.
Categories: Nieuws

0 Comments

Geef een antwoord