Vanaf dit jaar kan je je bij onze school online aanmelden. Gedaan dus met het stoepkamperen. Wil je graag dat jouw zoon of dochter 1A of 1B volgt op onze school  dan moet je gebruik maken van het “meld je aan-systeem” :  https://meldjeaan.antwerpen.be. Aanmelden kan vanaf  donderdag 8 februari  2018 tot en met 27 februari 2018 tot 17.00u. Als ouder kan je verschillende voorkeursscholen opgeven en op 23 maart ontvang  je via “Meld je aan” een bericht waarin staat aan welke school  jouw kind werd toegewezen. Vanaf zaterdag 21 april 2018 (opendeurdag)  tot woensdag 16  mei 2018 kunnen de eerstejaars die aan onze school werden toegewezen zich komen inschrijven. Wie zich vergat aan te melden voor  1A of 1B kan pas inschrijven vanaf 4 juni 2018. Inschrijven in de hogere jaren (van 2de lj tot 7de lj) kan rechtstreeks op onze school tijdens de opendeurdag op 21 april of later tijdens de schooluren van 8.15u tot 16.15u (op woensdag tot 12.00u). Hoewel je dus niet meer fysiek naar onze school hoeft te komen, willen we je natuurlijk dolgraag hier ontvangen. Dat kan op onze opendeurdag op zaterdag 21 april.  
Categories: Nieuws

0 Comments

Geef een antwoord