Op donderdag 16 maart gingen onze leerlingen van vijf mechanica onder begeleiding van Johan Rooman op bedrijfsbezoek bij Komec Helsen te Wilrijk. De hoogtechnologisch ontwerpen, vooruitstrevende machinebouw, ultranauwkeurige metaalbewerking en superfijne mechaniek vielen in de smaak bij onze leerlingen. Komec Helsen is ISO 9001 gecertificeerd en beschikt over een arsenaal van top-technologische CNC-machines in de conventionele metaalbewerkingen maar ook op vlak van vonkerosie en kwaliteitsvolle plaatbewerkingen in roestvrij staal. De leerlingen bewonderden er het ontwerp, de fabricage en de montage van zeer complexe machines voor de farmaceutische industrie. Geheel onverwachts vroeg de bedrijfsleider om nog dezelfde avond een verslag te maken van wat ze hadden bijgeleerd tijdens het bezoek. Ondanks diverse op die avond reeds geplande sportactiviteiten, stuurden onze leerlingen tussen 17u en 01u24 nog zeer stijlvolle verslagen in. Goe bezig 5TMVT!  
Categories: Nieuws

0 Comments

Geef een antwoord